BÝVALÝ ŽIAKMichal Svetík

Michal Svetík v udalostiach:

Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

24. nov 2017    Úspechy    2. stupeň   24. 11. 2017

Tradične sa stretlo s veľkým záujmom zo strany žiakov, v oboch kategóriách súťažilo spolu 32 žiakov. Žiaci riešili úlohy v gramatickom teste, čítaní s porozumením a posluchu s porozumením. Víťazom kategórie 1A (žiaci 5. – 7. ročníka) sa stala Monika Kadlecová zo 7.A triedy. Na 2. mieste sa s rovnakým počtom získaných ... čítať ďalej

Školský stolnotenisový turnaj

5. may 2019    Úspechy    2. stupeň   5. 4. 2019

Stolný tenis sa v našej škole teší mimoriadnej obľube. Je preto samozrejmosťou, že sme si aj my pripomenuli Svetový deň stolného tenisu. 5.4.2019 sme zorganizovali stolnotenisový turnaj jednotlivcov. Záujem bol naozaj veľký, prihlásilo sa doň 41 žiakov druhého stupňa a 5 učiteľov. Počas dopoludnia sa na našich školských ... čítať ďalej

1. miesto v okresnom kole v stolnom tenise

Úspechy    2. stupeň   2. 12. 2019

V konkurencii 11. staromestkých škôl na okresnom kole v stolnom tenise obsadila naša škola 1. miesto a vybojovala si postup na krajské kolo. Školu reprezentovali: Michal Svetík, Alex Zoltán Janikovič a Tomáš Mozola. Chlapcom gratulujeme a prajeme veľa šťastia v krajskom kole. ... čítať ďalej