BÝVALÝ ŽIAKTomáš Mozola

Tomáš Mozola v udalostiach:

Vybíjaná – okresné kolo

23. nov 2017    Úspechy    1. stupeň   23. 11. 2017

Naši žiaci sa umiestnili na 1. mieste na turnaji vo Vybíjanej najmladších žiakov  na okresnom kole Bratislava 1, ktoré sa konalo na ZŠ Vazovova - gratulujeme!!! Postupujeme do krajského kola! Reprezentovali  nás títo žiaci: Fuková Veronika, Galovič Bruno, Hajko Maximilián, Hiadlovský Matej, Hudák Maroš, Ištoková Tamara, ... čítať ďalej

Krajské kolo vo vybíjanej

28. nov 2017    Úspechy    1. stupeň   28. 11. 2017

28.11. 2017 sa naši žiaci umiestnili na 1. mieste na turnaji vo vybíjanej najmladších žiakov na krajskom kole Bratislavského kraja, ktoré sa konalo na ZŚ Pavla Horova v Bratislave. Postupujeme na celoštátne kolo – majstrovstvá Slovenskej republiky. Gratulujeme!!! Reprezentovali nás títo žiaci : Fuková Veronika, Galovič Bruno, ... čítať ďalej

Celoštátne kolo – vybíjaná – 5. miesto

12. dec- 13. dec. 2017    Úspechy    Celá škola   13. 12. 2017

Družstvo našej školy sa zúčastnilo na celoštátnom kole vo vybíjanej najmladších žiakov, Majstrovstvá SR,  ktoré sa konalo v športovej hale v Strážskom, okres Michalovce. Náš Bratislavský kraj reprezentovali títo žiaci: Beňová Sophia, Fuková Veronika, Galovič Bruno, Hajko Maximilián, Hiadlovský Matej, Hudák Maroš, ... čítať ďalej

1. miesto v okresnom kole v stolnom tenise

Úspechy    2. stupeň   2. 12. 2019

V konkurencii 11. staromestkých škôl na okresnom kole v stolnom tenise obsadila naša škola 1. miesto a vybojovala si postup na krajské kolo. Školu reprezentovali: Michal Svetík, Alex Zoltán Janikovič a Tomáš Mozola. Chlapcom gratulujeme a prajeme veľa šťastia v krajskom kole. ... čítať ďalej

Bronzové medaily v krajskom kole

19. may 2023    Úspechy    2. stupeň   19. 5. 2023

Ako víťaz okresného kola sa naše družstvo v zložení Christian Ayach, Tomáš Mozola a Oskar Smik (všetci 9.B) dnes zúčastnilo na krajskom kole v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnilo v Malackách. Chlapcom sa podarilo zopakovať vynikajúci úspech z predchádzajúcich dvoch rokov, keď v silnej konkurencii siedmich družstiev obsadili výborné ... čítať ďalej