V školskom roku 2007/2008 dosiahli naši žiaci množstvo medailových umiestnení v rôznych súťažiach. Gratulujeme a prikladáme zoznam najúspešnejších:

Naše úspechy v školskom roku 2007/2008

Hviezdoslavov Kubín:

Júlia Gabliková VIII.B – 2.miesto v okresnom kole

Olympiáda v slovenskom jazyku:

Júlia Gabliková VIII.B- 1. miesto v okresnom kole

Novinový článok 2008:

Terézia Kovaničová VIII.B- zlaté pásmo 3. miesto

Júlia Gabliková VIII.B- zlaté pásmo 4. miesto

Richard Kakaš VIII.B – strieborné pásmo

Michal Limpár VIII.B – strieborné pásmo

Ján Miloslav Tazberík VII.A – strieborné pásmo

Barbora Sliepková IX.A – strieborné pásmo

Jasminka Michalčáková VII.B – bronzové pásmo

Petržalské súzvuky Ferka Urbánka 2008:

Júlia Gabliková VIII.B- čestné uznanie

Kukučínova literárna Revúca:

Júlia Gabliková VIII.B poézia – strieborné pásmo,

próza – strieborné pásmo

Terézia Kovaničová VIII.B poézia – bronzové pásmo,

próza – zlaté pásmo

Literárna Senica Laca Novomeského:

Ján Miloslav Tazberík- VII.A 3.miesto v celoslovenskom kole

Literárny Kežmarok:

Ján Miloslav Tazberík VII.A 1.miesto v celoslovenskom kole

Mladá slovenská poviedka:

Ján Miloslav Tazberík – VII.A 3.miesto v celoslovenskom kole

Olympiáda v anglickom jazyku:

Štefan Šimuni IX.A – 2. miesto v okresnom kole

Miriam Fulmeková VII.B – 2. miesto v okresnom kole

Olympiáda vo francúzskom jazyku:

Jasminka Michalčáková – VII.B 1. miesto v okresnom kole,

1. miesto v krajskom kole,

3. miesto v celoštátnom kole

Natália Dragašičová VIII.A 1. miesto v okresnom kole,

2. miesto v krajskom kole

Barbora Holodová VIII.A 2. miesto v okresnom kole

Hana Laciková VIII.B 3. miesto v okresnom kole

Alexandra Hollá VII.A 3. miesto v okresnom kole

Olympiáda v ruskom jazyku:

Gabriela Kapušová VI.B 1. miesto v okresnom kole,

2. miesto v krajskom kole

Martin Heinz VII.A 2. miesto v okresnom kole

Dominik Bačík VII.A 3. miesto v okresnom kole

Matematická olympiáda:

Samuel Škoviera VIII.A 2. miesto v okresnom kole

Pytagoriáda:

Jakub Hanko VI.A 2. miesto v okresnom kole

Raffaele Lomartire III.A 2. miesto v okresnom kole

Biologická olympiáda:

Barbora Križánková VII.B 1. miesto v okresnom kole

Družstvo z V. A v zložení:

Alexandra Škorupová, Marek Kruľ , Lucia Filová,

1. miesto okresnom kole

Družstvo zo IV.A v zložení:

Alica Köverová,Tomáš Malinovský

1. miesto v okresnom kole

Geografická olympiáda:

Martin Zubčák VI.A 1. miesto v okresnom kole

Dávid Kundrát IX.A 3. miesto v okresnom kole

Chemická olympiáda:

Dávid Kundrát IX.A 1. miesto v okresnom kole

Fyzikálna olympiáda:

Dávid Kundrát IX.A 1. miesto v okresnom kole

Európa v škole:

Pavlína Morvayová VII.B 1. miesto v celoslovenskom kole

Slávik Slovenska:

Marek Krátky VI.A 3. miesto v okresnom kole

Nikola Gonosová VII.B 3. miesto v okresnom kole

Športové súťaže:

René Greppel 3. miesto v behu na 60 m v okresnom kole

3. miesto v skoku do diaľky v okresnom kole,

2. miesto v okresnom kole v cezpoľnom behu

Dominik Bačík 2. miesto v okresnom kole v cezpoľnom behu

 

Pin It on Pinterest

Share This