Dňa 17. 6. 2010 sa ôsmakom a deviatakom, ktorí sa odhodlali s podporou svojich rodičov odvážne vstúpiť do nového projektu – kurzu spoločenských tancov pod vedením trénerov z tanečnej školy Erika Ňarjaša Piruett, podarilo zavŕšiť snahu a urobiť prvé kroky na ceste k svojmu budúcemu spoločenskému životu.

V hoteli Bratislava  predviedli svojim rodičom, učiteľom aj pozvaným kamarátom tanečné kreácie, absolvovali hodnotenie poroty i voľbu kráľa a kráľovnej tanečného parketu. Všetci pozvaní hostia mali možnosť vidieť dojímavú krásu mladých dám v nádherných šatách, slušné a galantné správanie mladých mužov, spoluprácu, kamarátstvo, bezprostrednú zábavu. Do tanca im hrali DJ Dominik a DJ Mário, predviedla sa vlastná školská vokálno – inštrumentálna formácia  Coco-Bongo, bol aj rodičovský tanec, dámska aj pánska volenka. Nechýbal nádherný tanec profesionálnych tanečníkov Erika Ňarjaša s tanečnou partnerkou Martinkou Kamenickou.

Celý večer organizačne zabezpečil, moderátorsky viedol a až do polnoci sa našim absolventom tanečného kurzu s plným nasadením venoval Erik Ňarjaš. Jemu aj tanečnej škole Piruett patrí naše  úprimné poďakovanie a tešíme sa na ďalšie ročníky kurzu spoločenských tancov u nás škole.

OZNAČENIA
Share This