Vážení rodičia. Srdečne Vás pozývame na Vianočnú akadémiu, ktorú pre Vás pripravujú Vaše deti. Uskutoční sa v dvoch termínoch.

1. termín je v pondelok 21.12. 2015 o 15:00,

2. termín je v pondelok 21.12. 2015 o 17:00.

Organizácia podujatia:

Lístok na akadémiu v hodnote 2€ na konkrétnu hodinu si môžete zakúpiť u svojich triednych učiteľov od utorka 15. 12. 2015. Kapacita telocvične je obmedzená  –  to znamená, že na 1 predstavenie bude k dispozícii  len toľko lístkov, koľko je miest na sedenie. Na 1 lístok nemôžeme vpustiť 2 osoby, ani keď je tou druhou osobou ďalšie dieťa. Každý divák musí mať miesto na sedenie.

Prosíme Vás však, aby ste si to v rodine zorganizovali tak, že si malinké detičky so sebou nezoberiete vôbec, lebo Vaše deti si zaslúžia úplnú pozornosť všetkých divákov bez akéhokoľvek vyrušovania. Berte túto udalosť tak, ako keby ste išli na večerné predstavenie do divadla. Verte, že Vaše účinkujúce dieťa bude mať rovnaký pocit zodpovednosti a rovnakú trému, ako profesionálny herec v divadle.

Do telocvične budete vchádzať zozadu zo Škarniclovej ulice cez školský dvor, hlavná brána školy bude uzavretá.

Zaparkovať musíte v okolitých uliciach, nepočítajte s parkovaním v areáli školy ani pred školou na poslednú chvíľu.

Dvere na telocvični sa zamknú o 14:55 pred 1. vystúpením a o 16:55 pred 2. vystúpením. Predpokladáme, že všetci diváci už budú usadení na svojich miestach.

Celý program bude trvať maximálne 1 hodinu a 10 minút. Ak sa rozhodnete prísť a spoločne s Vašimi deťmi zdieľať vianočnú atmosféru, naplánujte si čas tak, aby ste zotrvali až do konca. Vaše deti sa zodpovedne pripravujú na svoje vystúpenie a zaslúžia si, aby ste s plnou vážnosťou pristúpili k tomuto podujatiu aj Vy. O všetky účinkujúce deti sa Vám postarajú pedagógovia v priestoroch školy.

Upozorňujeme rodičov, ktorí sa zúčastnia na programe v prvom termíne, že ich deti, ktoré účinkujú v programe, budú voľné až po druhom predstavení najskôr o 18:15, kedy si ich treba vyzdvihnúť od pedagógov.

Opätovne žiadame rodičov, aby rešpektovali, že odchádzanie počas programu, telefonovanie a vyrušovanie účinkujúcich detí je nevhodné a spoločensky neprípustné.

Správajme sa tak, ako by sme chceli, aby sa naše deti správali voči nám.

Ďakujeme za pochopenie, prajeme všetkým pekný kultúrny zážitok, pekné sviatky a šťastný nový rok.

 

OZNAČENIA
Share This