Milí rodičia,
dovoľujeme si pozvať Vás na tradičnú Vianočnú akadémiu, ktorou Vám chcú Vaše deti spríjemniť čakanie na Vianoce.

Predstavenie pre rodičov sa z organizačných dôvodov uskutoční dvakrát – v utorok 20.12.2011 a v stredu 21.12.2011. V obidva dni sa program začína o 17:30. Keďže účinkujúci aj diváci vchádzajú do telocvične tým istým vchodom, prosíme divákov, aby zaujali svoje miesta najneskôr do 17:25. Po tomto termíne bude škola zatvorená.

Keďže máme obmedzený počet miest na sedenie v telocvični, rodičia, starí rodičia, prípadne iní rodinní príslušníci alebo priatelia si môžu zakúpiť lístok na konkrétny dátum. Každý bude mať zabezpečené miesto na sedenie. Cena lístka je 1 euro. Bez lístkov vstup na akadémiu nebude možný.

Lístky budú k dispozícii od pondelka 12.12.2011 u pani tajomníčky na 2. poschodí v budove druhého stupňa našej školy na Škarniclovej ulici. Telefón 02/54411323. Lístky si môžete zakúpiť prostredníctvom triednych učiteľov Vašich detí, prípadne priamo u pani tajomníčky. Výťažok zo vstupného bude poukázaný na účet Rodičovského združenia pri ZŠ Dr. M. Hodžu s MŠ a použitý v prospech detí.

Zmenou organizácie Vianočnej akadémie sme sa snažili zaistiť všetkým nerušený kultúrny zážitok a zároveň účinkujúcim deťom zabezpečiť, aby mohli bez stresu a vyrušovania predviesť, čo sa naučili. Mamičky a oteckovia si môžu lístky zakúpiť v dvoch termínoch a nebudú musieť zobrať na akadémiu maličkých súrodencov našich žiakov, ktorí v minulosti veľmi narúšali deťom vystúpenia. Zároveň chceme poprosiť rodičov, aby si našli čas,  nesklamali našich malých umelcov a zotrvali na celej akadémii, ktorá bude trvať maximálne cca 90 minút aj so všetkými nástupmi. O všetkých účinkujúcich sa v priestoroch školy až do konca postarajú pedagógovia, takže kvôli deťom sa nemusíte ponáhľať. Prosíme Vás, zariaďte si čas tak, ako by ste išli do divadla, na párty alebo do kina. Všetci účinkujúci sa tešia na Vašu účasť a zaslúžia si Vašu a našu pozornosť. Ukážme im, že môžeme byť pre nich nasledovaniahodným príkladom. Za porozumenie v mene všetkých účinkujúcich detí ďakujeme.

 

Tešíme sa na Vás!

OZNAČENIA
Share This